| Roberta00 a întrebat:

Cam cat costa un card de memorie micro sd pentru samsung c3050?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1gb -15, 20 lei 2gb -25, 35 lei 4 - 60, 75 lei ce ii fain la telefonul acesta este ca suporta pana la 15gbwinking

9 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Minim 25 lei sau chiar 20.

| RecycleBin a răspuns:

Eu am sgh c3050 si am dat 30 si ceva de lei(2 GB)de la orangeshopbig grin

| KoWalSky a răspuns:

1gb 20lei

| Smile_3473 a răspuns:

In jur de 20 de lei

| LloOlLey a răspuns:

Depinde de cat si cat iti poate incapea in memoriethinking eu am card micro si am dat 30 lei pe elbig grin de 1 big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Ma scuzati am si eu o intrebarehappy. Stiti cumva cat costa un card de memorie microSD pentru Samsung star? Multumesc anticipat!

| Roberta00 explică:

Wow nu ma asteptam la atatea raspunsuri! Multumesc! Nici nu stiu pe care sa-l aleg castigator!

| madutza_ubytzik a răspuns:

Buna! Cardul de memorie costa in jur de 25-30 lei! Ma bucur ca ti-am fost de ajutor! ByE bYe