| GrupareaAnonymous a întrebat:

Cam cat costa un iphone 6s sau 6 Plus, si care e mai bun dintre ele?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Eu stiu ca au cam aceleasi specificatii doar ca 6+ e mai mare. Depinde de unde iei, in jur de 3000 de lei erau ultimele dati. Eu zic sa astepti sa apara 7 pe piata ca sigur se mai ieftinesc.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Apple iPhone 6s (128GB) deoarece este PUŢIN mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......lopdjq.php

Toate cele bune!