| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat de mare este Samsung Galaxy S3? Este prea mare? Incape in buzunar?

Răspuns Câştigător
| Mihaii94 a răspuns:

Normal ca incape in buzunar. are 130mm lungime(13cm) deci nu e asa mare. Eu de exemplu inainte am avut un Nokia 5800 si cand mi-am luat s3 mi se parea mare. Acum m-am obisnuit cu S3 iar celelalte telefoane mi se pare prea mici. iti trebuie o lupa sa citesti un mesaj laughing.

| Cristina11r a răspuns (pentru Mihaii94):

:O... chiar acum, am Nokia 5800 laughing

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Depinde si ce porti. Daca ai doar un blug cu buzunare, si aia stramti, o sa te jeneze destul de mult marimea teleofnului in buzunar, plus ca va arata cam urat.

| Cristina11r a răspuns (pentru sltlp):

Mai bine il pun in geanta sau asa ceva. laughing

| edy1thebest a răspuns:

Incape in orice buzunar... NU e foarte mare... Ce vezi pe net sunt exagerari