| cosmin3confuz a întrebat:

Cam cat te tine bateria unui telefon Blackberry Curve 8520/8530 daca asculti muzica (incontinuu)?

Răspuns Câştigător
| AndreeaRlx a răspuns:

Eu am BlackBerry si ascult muzica destul de mult. Bateria ma tine pana a 2 a zi, si in cazul in care vreau sa ascult iar maxim 2 3 ore mai tine.

| cosmin3confuz explică (pentru AndreeaRlx):

Ai acest model sau altu?

| AndreeaRlx a răspuns (pentru cosmin3confuz):

Acesta.

| cosmin3confuz explică (pentru AndreeaRlx):

Perfect mersi mult happy :* Funda

| AndreeaRlx a răspuns (pentru cosmin3confuz):

Cu drag happy

7 răspunsuri:
| PreaTareღ a răspuns:

Sincer "BlackBerry-u" acesta daca asculti muzica incontinuu tine doar [9 Ore si 25 De minute] Daca este bateria plina.
Sper sa-ti fi fost de ajutor,
Si daca esti multumit de clarificarea acestui raspuns, ma bucur.

| Ştefan_Danii_1994 a răspuns:

Bateriile BlackBerry nu sunt facute sa reziste mult happy. din cate stiu parca 24h rezista o baterie blacberry. cum asculti muzica in continuu ai aproximativ 4 ore la dispozitie daca nu mai mult. acum depinde si de cat ai folosit tu telefonul si cum a fost formatata bateria la inceput. Funda?

| cosmin3confuz explică (pentru Ştefan_Danii_1994):

Stii cumva care telefoane BlackBerry tin mai mult? deoarece vreau sa ascult muzica macar vreo 5-6 ore cel putin!? Dar nu vreau sa imi spui de cele noi aparute deoarece acelea nu mi le permit sad