| scully a întrebat:

Cam cat tine bateria unui Blackberry?
funda

Răspuns Câştigător
| Nenea_9651 a răspuns:

Din cate am auzit eu Blackberry nu se mai comercializeaza pentru ca folosea retea proprie si era o amenintare pentru securitatea nationala. Nu se puteau ascultau telefoanele astea.
Orcum ca sa iti raspund la intrebare spunem te rog de care Blackberry pentru ca sunt mai multe modele

2 răspunsuri:
| Nenea_9651 a răspuns:

Blackberry curve sunt mai multe serii. 3G, 8500, 8900, 8300 si asta din cate stiu eu.Acum nu stiu daca a mai aparut un model nou. Pot sa iti spun o durata aiurea dar asta ar insemna sa te mint.Prefer sa imi spui exact ce telefon sa iti raspund exact la intrebare. O zi buna

| scully explică:

Curve de ex.