| anonim_4396 a întrebat:

Cam cati jucatori imi incape pe un server de Metin2 cu 4 GB RAM DDR1333 (3) si un Intel Celeron Dual-Core G530 2, 3 GHz? Multumesc.

3 răspunsuri:
| nobodybutme a răspuns:

Calculatorul e suficient de bun ca sa poti tine cati jucatori vrei, insa cel mai important este internetul.

| marginean122 a răspuns:

Pai daca ai 50mb plus la net iti merge destul de bine si playeri iti incap cam jumate dintr-un server pe ro.Am avut server de mt si pe 4g ram si procesor dual 3 Ghz daca stiu bine avaem cam 3000+playeri! SUCCES! Fundapuppy dog eyes

| Slayer87 a răspuns:

Iti incape cam 500 si mai mult chiar dar important e internetu trebuie sa il ai prin calbu sper ca te-am ajutatwinking