| Costelus541 a întrebat:

Cam câți lei as lua pe un Apple Watch Nike SE 44mm care nu funcționează

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Bga si tu pe ebay, pe olex, pe amazon, baga o verificare si vezi cit vind aia acolo, apoi tu lasi ceva mai jos si vinzi mai repede.

Pe ebay sau amazon cred ca poti seta ce sa iti arate, deci scrii Apple watch nike broken sau not working si iti aduce numa de astea.

Ori cauta si pe Facebook pe marketplace, mai vind unia si acolo.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cu ingaduinta: pana la 5 lei. big grin

| darrio2007 a răspuns:

Daca nu functioneaza, cred ca nici de o bere.

| Violleta2022 a răspuns:

Nici un ban, fiindca nu-l cumapara nimeni daca este stricat.

| sierra1 a răspuns:

Probabil zero lei

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ciuciu lei și ciocio bani.

Răspuns utilizator avertizat