| Armanul199999 a întrebat:

Cam ce PC de gaming pot lua cu bugetul de 400 de lei? Adică să ruleze bine jocurile. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| XYZ02 a răspuns:

In niciun caz nu gasesti ceva care sa ruleze ok jocurile in 400ron.
Cel mai decent calculator pe care l-am gasit a fost acesta:
https://www.olx.ro/oferta/calculator-gaming-schimb-IDcF0dr.html#d453a5f12f
Daca vrei intr-adevar un calcultor care sa duc jocurile destul de bine, trebuie sa te uiti second hand la bugetul de 2000Ron.

7 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

Nu te supăra, dar cu 400 de lei deja nu mai poate fi vorba de PC de gaming.

| Armanul199999 explică (pentru adryang78):

Stiu asta. dar să ruleze ok....gen nu stiu. cele mai ok

| gabicoo a răspuns (pentru adryang78):

Ba da!
Dacă e ciordit!
laughing

| andrefrancais a răspuns:

Ceva de pe olx, nou nu gasesti de gaming la 400 de lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti proști? 400 lei 100 euro? Cred că glumești, eu am telefon la banii ăștia (Redmi 6a)

| Ineys a răspuns:

Buna gluma.

| Bizon95 a răspuns:

Sigur, depinde de gaming
la 400roni poti sa iti iei unul la mana a doua pe care poti sa joci FOARTE BINE joculete ca... tetris
http://www.interlink.ro
orice altceva, ORICE ALTCEVA (csgo, gta, etc.) esti preafericit daca gasesti numai placa video la 400lei la mana a doua!