| BostanDaniel1974 a întrebat:

Cam in 41 de zile si imi scade antivirusul eu am norton si an de an il platesc cam 20 de euro sunt multumit de el dar va intreb pe voi ce antivirus as putea pune gratis si sigur'?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu n-am antivirus. Folosesc Linux si nu am treaba cu virusii.

| BostanDaniel1974 explică (pentru Salontanul):

Bravo si eu daca aveam ipod nu imi mai trebuia antivirus

| Salontanul a răspuns (pentru BostanDaniel1974):

Bravo! Nu stii nimic! Linux se foloseste pe orice PC. iPod (Apropo! Se scrie cu "i" mic si cu "P" mare) nu am, dar daca stii ceva sa-mi spui si mie! Oricum, pe iPod nu se foloseste Linux si nici Windows.

| BostanDaniel1974 explică (pentru Salontanul):

Eu tem inteles prietene nu e vorba de i mic sau p mare e vorba ca ceeea ce ti-am scris nu trebuie sa te superi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows Defender + Windows 10.

| BostanDaniel1974 explică (pentru anonim_4396):

Tu zici wind10 eu am 8.1

| Ironwin a răspuns:

Nu exista antivirus sigur. Tu esti cel mai bun antivirus al calculatorului/telefonului tau. Totusi eu folosesc de 10 ani AVG free si sunt multumit de el si de mine happy. Daca nu accesezi site-uri ciudate si nu deschizi atasamenturi suspecte primite pe email, esti in siguranta. Nu o sa te atace nimeni pe tine direct, fara suparare, dar nu cred ca reprezinti interes (in sensul ca nu au ce castiga daca fura date de la tine).