| Questo a întrebat:

Cam la ce pret se gasesc casti cu microfon care sa se conecteze la usb-ul calculatorului?

Răspuns Câştigător
| Dj14mally a răspuns:

Eu am luat de la LIDL cu 20 lei, foarte bune, sunet bun si sunt mari, stau pe ureche si auzi ft bine, sunet clar ft bun, microfonul este unul mai mic, pus pe firul dintre calculator si casti, sunt foarte bune recomand!

5 răspunsuri:
| vio_9808 a răspuns:

Http://www.emag.ro/casti-pc/sort-priceasc uite aici casti. (pret ascendent)

| eueueu1 a răspuns:

Salut la mine in oras am dat 20 de lei

| Questo explică (pentru eueueu1):

Din ce oras? Si de la ce magazin? :p

| eueueu1 a răspuns (pentru Questo):

Exact cum spune si Dj14mally de la LIDL Botosani

| CiurlaBogdan a răspuns:

Depinde cat de performamte le vrei gasesti de la 10 la 70 lei