| yonutz63991 a întrebat:

Camera secundara la un telefon poate fi folosita ca webcam (pe mess)?

Răspuns Câştigător
| 00Didi00 a răspuns:

Da poti.Trebuie doar sa setezi niste chestii de la setari.Sigur te vei descurca daca te vei duce la setari. Fundaaa?

| yonutz63991 explică (pentru 00Didi00):

Mai exact cum?

| 00Didi00 a răspuns (pentru yonutz63991):

Nu stiu asa chiar pe dinafara..depinde si de modelul telefonului.Ce tel ai?

| yonutz63991 explică (pentru 00Didi00):

Lasa...

| 00Didi00 a răspuns (pentru yonutz63991):

Ok dar merci oricum pentru funda:*

8 răspunsuri:
| andreyuu a răspuns:

Da, exista la Yahoo Messenger un plug-in cu care poti avea conversatie video sau poti folosi si skype, si el are apeluri video.

| tpu12345 a răspuns:

Sigur ca poti daca telefonul are camera are cel putin 3, 2 mb

| cosar a răspuns:

Da

| cosar a răspuns:

Nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu