| xXGaBiXx a întrebat:

Cand am reinstalat Windows-ul am dezactivat auto updates. Credeti ca daca il activez, calculator va functiona mai bine?

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Da

| MskDesign a răspuns:

In majoritatea cazurilor da, dar nu intotdeauna.

| Sheldon a răspuns:

Terotic update-urile sunt ceva rezolvari la unele probleme din sistem(fix-uri)
deci da, se poate zice ca o sa fie mai stabil sistemu, performanta nu stiu daca o sa iti creasca

| GeoGeo6566 a răspuns:

La wind xp, nul mai activa dar daca este la 7, 8, 10, activeazal

| Ioan_Dospinescu_1973 a răspuns:

Auto updates se refera ca atunci cand apare un nou update la un software sau plugin, calculatorul tau il va actualiza imediat fara sa trebuiasca sa il actualizezi tu manual.