| Anca2999 a întrebat:

Cand apare android 4.4 kitkat pentru Samsung galaxy s3 i9305 in Romania? Sau cum pot face sa-l obtin, eu am inca 4.3 android-ul.
FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Iosif_Onode_1990 a răspuns:

Raspunsul anterior este complet gresit. Modelul i9305 este cel cu 2 GB ram si cu LTE si eu am acest model. Momentan nu a aparut pentru acest model pentru nici o tara, intr-adevar pentru unele variante de S3 din SUA a aparut android 4.4 dar nu inca pentru i9305. Dar se spera in continuare.

1 răspuns:
| maxb a răspuns:

Nu o sa apara deoarece are doar 1 GB RAM. Varianta din SUA are 2 GB RAM si a primit kitkat.