| oana2002 a întrebat:

Când apare android marshmallow(6) pe Samsung galaxy S6 edge? Am o prietena căreia i-a apărut și are S6 simplu.

2 răspunsuri:
| SSJGohan3 a răspuns:

Este aparut, urmeaza sa iti fie implementat si pe s6 edge al tau in o luna 2 maximwinking Ideea este ca el a fost lansat pentru versiunea globala a telefoanelor iar acum cei din Romania de la Samsung vor trebui sa-l adapteze pentru RO, deci mai astepti putin.

| oana2002 explică:

Dar și la o colega ce are S6 edge i-a fost introdus dar mie nu