| scriptulul a întrebat:

Cand apare iPhone5? Aveti idee cat o sa coste?

Răspuns Câştigător
| lucian007 a răspuns:

27 septembrie, in jur de 3700 lei

14 răspunsuri:
| Answer17 a răspuns:

12 septembrie, si si pe 21 il vei gasi de cumparat!

| ElleElly a răspuns:

A aparut de mult timp.rudele mele au deja.

| Answer17 a răspuns (pentru ElleElly):

laughing))))))) ce minciuna ridicola laughing pe 12 apare au aparut in china niste copi ieftine care costa doar 8 dolari dar originalul de la Apple nu s-a lansat inca!

| ElleElly a răspuns (pentru Answer17):

Nu-i adevarat rudele mele le-au luat de cand au aparut cu 48 de milioane si erau de la Apple evident, dar nu le-au luat de pe piata, ci de la o agentie personala care ne aduce telefoane cu mult dinainte de a aparea pe piata. daca iti storceai putin creierii iti dadeai seama si nu mai spuneai asemenea prostii.happy

| Answer17 a răspuns (pentru ElleElly):

Daca iti storceai tu putin creierii vei afla ca acel telefon inca nu a aparut iar ce au rudele tale pot fi doar prototipuri!

| ElleElly a răspuns (pentru Answer17):

A aparut doar la agentii specializate in asa ceva asa cum au si rudele mele si costa mai multi bani decat cele ce vor aparea la magazine pentru ca sunt de la o agentie care vinde telefoane cu cateva luni dinainte de a aparea pe piata si este normal. logichappy

| Answer17 a răspuns (pentru ElleElly):

Ma rog... tu continua sa o sustii sus si tare pe a ta!

| ElleElly a răspuns (pentru Answer17):

O sustin pentru ca este REALA!

| Answer17 a răspuns (pentru ElleElly):

Mă rog...

| ElleElly a răspuns (pentru Answer17):

happycati ani ai?

| ElleElly a răspuns (pentru Answer17):

Oh,stai! ti-am verificat profilul si ai 18 ani...impliniti de curand.eu am 12 neimplinitihappy

| Answer17 a răspuns (pentru ElleElly):

Ok.

| ElleElly a răspuns (pentru Answer17):

Papahappy

| Alees a răspuns:

Pe la sfarsitul lunii, o sa coste injur de 3200 cel de 16 gb