| andrei1133 a întrebat:

Cand apas click dreapta la mouse e ca si cum as da click stanga dar cand dau click stanga e normal nu s-au inversat doar ca click dreapta e click stanga si cand le apas pe amandou atunci e click dreapta. Ma poate ajuta cineva cum sa schimb cum era normal?

Răspuns Câştigător
| AlaDyn172 a răspuns:

E stricat mouse-ul? Da-ne mai multe informatii, de cand l-ai cumparat etc.
Daca e stricat ia-ti altul.
Daca ai umblat la config, schimba-l inapoi. Daca vrei informatii despre cum sa faci la config, da reply la acest raspuns.

| andrei1133 explică (pentru AlaDyn172):

Mouse-ul nu e stricat e bun l-am cumparat acuma 2 saptamani dar azi cand am deschis calculatorul imi face asa nu am umblat nicaeri pur si simplu a inceput sa faca asa