| MyObsession a întrebat:

Cand bag melodii in IPodul meu shuffle, imi arata ca le are in memorie, iar cand pun castile in el si vreau sa ascult muzica nu se reda nici o melodie.
Ce trebuie sa fac ca sa se redea melodiile?

Răspuns Câştigător
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Pai pe undeva pe la Setari scrie Formatare Card, dar ai grija sa ti se sterge tot de pe el

8 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Mai este cand chiar si telefoane capabile mp3 ca al meu nu recunoaste piesele desi is mp3. Daca restul merg, poze video cardul nu are nimic.Sterge piesele, scoate video de pe net fa-le mp3 si bagale pe tel.si faci asa cu toate piesele pana merg tongue

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Apesi pe "Play".

| MyObsession explică (pentru BogdanelululTheGodfather):

Nuuuuuuuuuuuu creddddd, asta trebuia sa fac?:O

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru MyObsession):

Nu, te-am pacalit.

| MyObsession explică (pentru BogdanelululTheGodfather):

Aaaa,ce păcatcrying(

| Didyshor29 a răspuns:

Incearca sa formatezi cardul si apoi baga din nou melodiile pe el

| MyObsession explică (pentru Didyshor29):

Cum fac asta?

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru MyObsession):

Pai pe undeva pe la Setari scrie Formatare Card, dar ai grija sa ti se sterge tot de pe el

| Eumembru a răspuns:

Stiu si mie mi se intampla la fel dar incerc de multe ori sa le bag si pana la urma merge