| Laur_Andrei_2001 a întrebat:

Cand bag telefonul la incarcat nu se incarca, dar cand bag cablul in bateria externa mi se incarca, tin sa precizez ca am un Samsung galaxy a8 2018 cu USB-C, am incercat alte capete si acelasi rezultat, sa fie oare din USB?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Alimentatorul l-ai incercat pe un alt telefon?

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu este clar unde bagi capatul celalat (nu de la telefon) al cablului! Daca il bagi in stecherul-alimentator si nu merge inseamna ca alimentatorul e stricat si doar cablul e bun.