| terry123 a întrebat:

Când conectez laptopul la TV printr-un hdmi face transferul video pe TV dar pe un monitor de ce nu merge? De ce n-am imagine pe monitor?

6 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Monitorul e tot HDMI? Dupa ce il conectezi, apesi WIN+P si alegi sa scoata (si) pe extern?

| terry123 explică (pentru flixbuster):

E tot hdmi, am încercat cum ai spus dar tot nu merge, laptopu trimite semnalul dar degeaba

| flixbuster a răspuns (pentru terry123):

Monitorul e functional? Adica altceva scoate semnal pe el si doar laptop-ul nu? Ma gandesc sa nu fie mort monitorul, ca alta idee n-am in acest moment.

| terry123 explică (pentru flixbuster):

Mai am un laptop cu ieșire VGA și ala merge. Dar la hdmi nu stiu de ce nu am imagine

| Gabriel9707 a răspuns:

Flixbuster are dreptate

| YoyoXender a răspuns:

Gandeste-te ca laptopul nu poate sa suporte la fel ca calculatorul, este diferit, asta am vrut sa incerc si eu, nu merge. Sau poate trebuie sa umbli la sound seting>Playback si seteaza pe sursa sa se auda, bine asa ee pe windows 10, acum e problema cum ai tu