| star_5173 a întrebat:

Cand conectez mp4 cu usb-ul in spate la unitate se stinge calculatorul si cand deconectez mp4 de la unitatea centrala merge. Intrebarea este de ce face asa? ma puteti ajuta va rogggggg.

1 răspuns:
| unicka a răspuns:

1.in prima faza ar trebui sa vezi daca ai instalat soft-ul de la mp4 in pc. 2. e posibil sa ai ceva virusi. 3 e posibil sa ai setari modificate in mp4. uita-te daca ai vreun folder tmp_usb pe mp4. incearca si in alt calculator si vezi ce se intampla acolo