| PVAAVU a întrebat:

Când dau like-uri unor pagni pe Facebook, dau câte dau și la un moment dat se blochează, nu mai pot da.Cum pot face să pot da la nesfârșit?
P.S. nu am nevoie de răspunsuri de gen "la ce-ți folosește?".Eu știu mai bine la ce îmi folosește.

5 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Nu poți da la infinit, Facebook te va bloca pentru 24 de ore, pentru că înseamnă că faci abuz.

| PVAAVU explică (pentru MihaelaDart):

Înțeleg.Atunci cum pot da mai multe? Că acum câțiva ani da, puteam da la nesfârșit.
Ei consideră abuz? Ce oameni suciți la minte!

| MihaelaDart a răspuns (pentru PVAAVU):

Asa este, e un fel de spam ca faci. Fie ca dai like-uri multe, comentarii foarte multe intr-o singura zi, tot te blocheaza. Eu la like-uri am patit-o si 24 de ore am fost blocata. Si daca insisti iar vei fi pe 48 de ore, deci incearca cumva sa dai mai putine si pe zile. Azi 10 likeuri, maine alte 10 si astfel nu te vor bloca.

| katy a răspuns:

Fa pauze de 20 secunde.nu poti la nesfarsit sa dai pentru asa sunt conditiile Facebook-ului. daca insisti, risti sa iti blocheze contul