| Alphahkbg a întrebat:

Cand dau pe displey(acolo unde schimbi rezolutia cum sa vezi la monitor) si se blocheaza da not responding si apoi iti iei un blue screen care are la tehnical information la sfarsit cu 3B carei problema?

3 răspunsuri:
| Laurentiu340 a răspuns:

Poate fi de la de la update-uri de la windows, poti baga windows-ul in safe mode si sa dezinstalezi driver-ul grafic asta ajuta!

| Alphahkbg explică (pentru Laurentiu340):

Mai detaliat daca se poate

| Laurentiu340 a răspuns (pentru Alphahkbg):

In windows 7 dai la start scrii msconfig dai la tabul boot si bifezi safe boot minimal sau network daca vrei sa ai net in safe mode dai restart si intra el singur apoi dai la start device manager in casuta de cautare si la display adapters o sa ai driver-ul tau il dezinstalezi cu clic dreapta si uninstall iar apoi in start scrii msconfig dupa ce ai dezinstalat driverul si la boot debifezi safe boot ca sa plece windows normal si gata cam atat ar fi sa speram ca va merge, inca ceva uita-te dupa un driver mai nou poate e driverul prea vechi eu am patit! succes happy