| anonim_4396 a întrebat:

Cand dau pe search sa caut un fisier de ce imi da eroarea search companion cannot be found, iar cand dau click dreapta si managa imi zice mmc cannot open the file mngmt.msc. Si inca o intrebare cand dau dublu clic pe un folder de ce nu se deschide, se deschide doar cu open, iar mosul este nou

1 răspuns:
| Good Cat a răspuns:

Ok, chiar daca e speciala pentru el, permite-mi sa spun ceva.
Sau sa te intreb ceva : de ce iti bati capul cu tot felul de oameni? Nici macar nu il cunosti, e ascuns in spatele unui nick fictiv, in spatele unui monitor, unui ip... pentru ce? Lasa-l daca asa l-a facut mama natura.
Oricum sper sa iti raspunda pe masura asteptarilor tale. Ai si tu dreptate, nu ar trebui sa comenteze fara sa te/ ne cunoasca.