| Mihai_Alex_1997_OM8x a întrebat:

Cand dau sa ma loghez pe yahoo imi zice ca Ne pare rău, dar nu recunoaștem această adresă de e-mail. Dau sa creez alta cu acelasi email si zica ca exista una deja. Pe contul asta am contul de steam cu gramada de jocuri AJUTOR

1 răspuns:
| TrustMeIKnow a răspuns:

Nu prea am inteles intrebarea dar sper sa fie bine:
Deci nu poti intra in contul de yahoo din ceva motive si ai contul de steam facut cu el.
Daca ai alta adresa de email(de preferabil altceva in afara de yahoo, treci pe gmail cel mai bine) da email la support steam sa iti schimbe email-ul si parola, da se poate, doar ca trebuie sa la raspunzi la cateva intrebari si posibil sa dureze mult...mult.
Daca contul de steam sti ca este 100% sigur si secure atunci iti recomand sa faci ce ti-am scris mai sus, daca crezi ca e dus fa cum am scris mai sus.

"Ne pare rău, dar nu recunoaștem această adresă de e-mail" suna putin cam...prea de tot. Intra de pe telefon pe Steam->Support->"manage account details" si vezi ca mai jos e adresa de email verifica IAR, si eu pateam din astea sa zica ca e gresit email dar doar incurcam 2 litere intre ele si nu imi dadeam seama.
Sper sa il recuprezi.