| AureliusTPU a întrebat:

Cand dau sleep la un laptop se inchide dupa imediat se deschide.Eu am conectat o tastatura si un mouse si poate o fi de la asta? Pot sa fac ceva din setari?

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Posibil sa fie si de la asta.

Se trezeste imediat sau mai tarziu? Daca dupa ceva timp, poate se misca mouse-ul respectiv sau tastatura nu este conectata bine, motiv pentru care aceasta incercare de conectare/reconectare si de obtinere a specificatiilor necesare sistemului de operare, trezeste laptopul mereu.

In orice caz, cea mai sigura metoda pentru a putea afla asta ar fi sa scoti tastatura si mouse-ul si sa vezi daca face iar asa :D
De altfel poti sa alegi tu ce se intampla cu laptopul cand ii inchizi clapeta sau vrei sa il trimiti in sleep:
https://www.dummies.com/......-to-sleep/

| AureliusTPU explică (pentru DoarBogdan):

Nu merge, am scos toate USB-urile si nu s-a intamplat nimic