| aimullah123 a întrebat:

Cand descarc din aplicatia Netflix (de pe appstore) windows 10, unde mi se descarca? In ce folder ca sa iau filmul de acolo

4 răspunsuri:
| aimullah123 explică:

Ps: am dat din greseala pe sanatate, va rog sa mutati intrebarea unde trebuie. Multumesc!

| RAY a răspuns:

Nu se descarca in nici un folder pentru ca asa se imprastie pirateria, este ceva criptat, codat in partitia C

| aimullah123 explică (pentru RAY):

Apf, ok mersi mult. Voiam sa pun si pe un alt televizor care nu e smart si as fi putut baga cu stickul

| RAY a răspuns (pentru aimullah123):

Pe tv smart exista aplicatia Netflix