| HwsKi a întrebat:

Cand deschid browserul Chrome imi apare mail.ru. Cum sa fac sa imi apara inapoi google cum era mai inainte?

3 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Daca nu functioneaza ceea ce a raspuns primul utilizator, incearca o devirusare cu Adwcleaner, Malwarebytes Anti-malware, Hitman Pro si SuperAntiSpyware Free Edition.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Deschide o pagina noua si scrie ca si cum ai introduce o adresa: chrome://settings/

Unde scrie "La pornire" apesi pe "deschideti pagina fila noua" sau pe "continua de unde ai ramas".

Ar exista si cazul mult mai complicat in care ai un virus care iti seteaza pagina automat. In acest caz, dezinstaleaza orice iti pare ciudat de la control panel, i-ati un antivirus bun da-i o scanare completa la computer si apoi repeta aia cu chrome://settings/ care ti-am zis-o mai sus, plus ca dupa asta de duci la chrome://extensions/ si stergi tot ce iti pare ca nu stii ce e.

Succes! Mi s-a intamplat si mie candva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai un virus si calculatorul tau e aproape distrus trebuie sa intalezi un antivirus gratis (cauta pe google asta)
Si un program gratis sa iti repara fisierele distruse de virus (din nou cauta be google)
Si sa iti stergi system32pentru ca e o parte a virusului care nu e stearsa de antivirus pentru ca e prea virusata (inca odata cauta be google)
Si asa iti apare inapoi google cu placere happy