| Stef_Bri_1990 a întrebat:

Cand deschid calculatorul (dupa ce se incarca windows-ul si inainte sa apara desktop-ul) apare o imagine neagra si arata o eroare, ce sa fac? Nu mai pot sa deschid calculatorul!

3 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Incearca asta: dupa pornirea bios-ului (ecranul negru ce iti arata ramii, cpu etc apasa tasta F8.Iti va aparea un meniu si din sageti du-te pe last know good configuration (aproximativ).Da clik si isi va da restart si vezi daca o ia din loc.

| laurson2m a răspuns:

Stef tu trebuie sa iti pui un windows nou. Eu iti recomand windows 7

| Stef_Bri_1990 explică (pentru laurson2m):

Sa stii ca, chiar asta ma gandeam sa fac. o sa incerc