| Ally a întrebat:

Cand deschid calculatorul imi apare RESTORE MY DESKTOP ma tem ca daca dau click sa nu mi se stearga tot ce am in computer da ce sa fac sa dau click sau sa nu dau daca ati mai patit va rog ajutati-ma cu aceasta problema! Am un calculator cu plasma PACKARD BELL am mai avut probleme da nu de genu ista! Daca va mai trebui detalii scrieti-mi la raspuns si mai pun o data intrebarea!

7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

O sa ti se schimbe background-ul, nu ti se sterge nimic din calculator. poti da linistita.

| Magic a răspuns:

Si eu am avut problema asta pur si simplu schimbi imaginea desktopului si nu-ti va mai aparea. cel putin la mine a mers:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai aflat deja răspunsul corect. Dar Packard Bell nu face monitoare pe plasmă. Decât LCD (cele fără tub zic).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe cât pariu că nu e plasmă? Tu știi ce-i ala plasmă? Monitoarele subțiri (adică fără tub) se găsesc în mai multe tehnologii (plasmă (comună doar la TV-uri și care nu se mai folosește de ceva vreme din cauza bubelor cu burn-in și consumul prea mare de curent), LCD (cea mai ieftină și convenabilă), AMOLED (prea scumpă), OLED (la fel, prea scumpă)). Un alt dezavantaj la plasmă e că se fabrică numai în dimensiuni mari (hai, nu-mi spui că ai monitor cu plasmă și la telefon?). Dimensiuni mari adică de la 30 de inch în sus, foarte foarte rare excepțiile. Și doar firme ca Samsung, Pioneer, Panasonic și NEC se ocupă de domeniul "monitoare plasmă", Packard Bell nu e una din ele.
Crede-mă, nu m-am născut ieri.

| Ally explică:

Mersi foarte mult!

| Ally explică:

Ei nu face atunci eu cum am? si stiu ce e aia plasma nu mai spune

| Ally explică:

Nici eu nu mam nascut ieri si crede-ma ca e plasma pentru ca mi la adus tata din italia!