| BogdanelululTheGodfather a întrebat:

Cand deschid calculatorul imi apare -windows detected hard disk problem-.
Eroarea imi apare pe un laptop si pot auzi un bazait care sigur are legatura cu eroarea.
Problema este legata de componenta hardware? Mai pot folosi hard disk-ul sau nu mai este bun?

Răspuns Câştigător
| DraGfirE a răspuns:

Du-te cu el la un reparator adica la un magazin de pc-uri cum e la mine in oras doctorul calculatoarelor si le explici situatia numai sta cu el asa risti sa se arda.

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Hard disk problem - hardul este pe duca si trebuie schimbat in cel mai scurt timp daca nu vrei sa te trezesti ca nu mai iti booteaza.