| NeaPandele a întrebat:

Cand deschid calculatorul si-mi intră in windows nu mi se mai afișează scrisul fișierelor, exe-urilor, iar când intru dintr-un fișier nu se vede nimic în el. Când dau ctrl alt delete la fel nu se vede scrisul. Funda

2 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Bun, încearcă să instalezi Auslogics BoostSpeed şi fă un scan şi repair.
Fă un scan cu MalwareBytes de asemenea (cred că poţi descărca şi insteala acest soft şi şterge toţi viruşii).
Ar mai fi ceva, poţi încerca în RegEditor din NoActiveDesktopsă îl treci pe active.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\windows\currentversion\policies\ActiveDesktop

| K0sti a răspuns:

NeaPandele ai imbulinat-o! Colcaie virusii pe la tine pe acolo...