| AlexStefan1 a întrebat:

Cand deschid o imagine nu mi-o arata, in schimb imi arata poza ca fiind neagra, ce pot sa fac? Am mai patit asta si nu a fost nevoie sa reinstalez windows-ul pentru a rezolva problema dar nu mai stiu ce am facut.

4 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Cu ce o deschizi?
Încearcă IrfanView
Descarca l de pe site ul oficial,
www.irfanview.com
și NU UITA sa descarci și pluginurile aferente versiunii pe care o descarci (x64 sau x86)
Instalezi programul, apoi pluginurile, și deschizi pozele cu IrfanView.
Daca e ok poza/imaginea, va merge.

| AlexStefan1 explică (pentru NLS):

Le deschid cu Windows Photo Viewer.

| AlexStefan1 explică:

Am gasit rezolvarea, trebuia sa elimin Internet Explorer in totalitate din setarile windows-ului.

| unnume8 a răspuns:

Pur si simplu asteapta. Fa-i o copie si incearca pe copie dupa ce stergi originalul.