| DoRu a întrebat:

Cand deschid sa zic D-ul din My Computer, nu mi se deschide in aceeasi fereastra, ci separat m-ma uitat la Optiuni folder si acolo e bifat sa se deschida in aceeasi fereastra. Va rog mult ajutati-ma! Multumesc anticipant. Funda

2 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Intri in control panel si dai la folder options si la a2a unde scrie browser folder bifezi prima de aia iti si arata in imagine! floare la ureche!

| fallsHD a răspuns:

Debifeaza chestia aia, dai apply si inchide-l, apoi intra iar si bifeaza apply si inchidel si vezi daca face iar asa dai f5 :\