| anonim_4396 a întrebat:

Când deschid telefonul îmi apare: Aplicația x a fost închisă sau Din păcate, procesul com.android.phone, (plus altele) s-a oprit și apoi se închide telefonul. Știți ce poate avea? Am încercat să-l resetez, dar n-a mers.

Răspuns Câştigător
| Danyel_Floryan_2000 a răspuns:

S-au dal in garantie e cel mai bine

5 răspunsuri:
| Danyel_Floryan_2000 a răspuns:

Ai incercat sa il restartezi din butoane?

| Sărmăluță a răspuns (pentru Danyel_Floryan_2000):

Da, dar nu se restartează. Ieri am observat că s-a descărcat foarte repede, a rămas blocat, iar peste câteva ore când l-am luat frigea tot. Când s-a stricat frigea doar în partea de sus.

| Danyel_Floryan_2000 a răspuns:

Mai ai garantia la el?

| anonim_4396 explică (pentru Danyel_Floryan_2000):

Da. O să-l duc mâine la Gsm să văd dacă-l pot repara

| Danyel_Floryan_2000 a răspuns:

Ok e cel mai bine