| anonim_4396 a întrebat:

Cand deschideam Google Chrome, imi apareau 8 site-uri incadrate in casete.Am dat click si acum nu-mi mai apar cand deschid. Ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| unu a răspuns:

Customize and control (butonul din dreapta-sus, cu o cheie pe el) -> Options -> Basics -> Home page -> Use New Tab page. Vezi sa ai la "On startup" bifat "Open the home page".

1 răspuns:
| kalibra21 a răspuns:

Cele 8 site-uri care iti apareau tie erau cele mai frecventate probabil ai sters History si de asta au disparut vezi ca poti sa le adaugi la favorite mai sus.Foarte simplu intri pe site-ul care vrei sa iti apara si dai acolo sus in colt dreapta la steluta aia! Sper ca te-am lamurit.Salut!