| elvis0112 a întrebat:

Cand editez videoclipuri mi se ocupa memorie in C.
Cum pot sa sterg memoria care mi se ocupa de videoclip? Am incercat sa sterg si videoclipul si nu a mers...

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Normal că ai șters orice numai urmele din C:/user/App data(folder ascuns)/Temp ale fișierului video procesat.
Pentru a evita acest lucru în viitor încearcă din aplicație să schimbi folderul de lucru sau temporar din C în orice alta partiție/ folder vrei.La orice aplicație se poate face asta.Succes

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Stergel din gunoiul de reciclare si numai salva ce editezi in c si in d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instalezi Ccleeaner si scanezi cu el.Ala elimina tot ce este nefolositor, inclusi cosul de gunoi.