| anonim_4396 a întrebat:

Cand eram mic am vazut un film si nu imi amintesc deloc cum se numea.

Era ceva gen, cineva a citit dintr-un fel de carte magica, si s-a intors in timp, in evul mediu, si in loc de mana avea o drujba, si cand s-a intors in viitor a gasit totul distrus.

Pare aiurea, dar chiar vreau sa stiu cum se numea. Mersi.

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Haha, da, e ceva low budget, insa sa fiu a naibii daca nu e tare filmul ala.

| Apollon a răspuns:

Army of Darkness (1993)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate se numea Army of Darkness, ala avea mana retezata ca un spirit sau *** sia pierduto intr-un portal cand a vrut sa o salveze pe nevastasa, da e de kk ca e numa trucaj