| victor73 a întrebat:

Cand filmez cu fraps nu filmeaza si imaginea doar sonorul. De ce?

4 răspunsuri:
| 4BubaNeagra a răspuns:

Daca filmezi la jocuri, incearca sa filmezi in window mode, altfel nu-ti merge

| victor73 explică (pentru 4BubaNeagra):

Da filmez la metin2ro,dar cum sa filmez in window mode?

| 4BubaNeagra a răspuns (pentru victor73):

Trebuie sa ai optiunea asta la setarile video, daca nu, 1-du-te in folderul cu jocul, 2-deschide config.exe, 3-de acolo iti alegi tu ce marime sa aiba *fereastra*
PS: nu am jucat metin, dar toate mmorpg-urile ar trebui sa aiba chestia asta happy

| victor73 explică (pentru 4BubaNeagra):

Da am pus window mode cand am micit rezolutia la metin dar tot nu pot sa filmez