| Feyenooord666666 a întrebat:

Cand imi pornesc laptopul nu imi porneste chrome-ul, mozilla da, chrome-ul nu. Ce pot sa ii fac ca sa mearga din prim?

Răspuns Câştigător
| CrezyyKiller a răspuns:

Mda...Buna
Singura modalitate este sa stergi/dezinstalezi chrome de tot si il descarci iarasi de pe mozilla si il instalezi din nou

Daca nu merge nici dupa reinstalare poti merge pe mozilla, vivaldi, safari, opera s-a

Ori si cum, Chrome are mici sau maricele buguri si nu mai functioneaza cum functiona mai de mult....tot au facut update-uri si tot degeaba .....tot odata mi se pare ca o fac intentionat pentru a cumpara calculatoare, procesoare, placi video, laptopuri cat mai performante

4 răspunsuri:
| Strugaru_Emanuel_1995 a răspuns:

Cum adică să meargă din prima? Are picioare? Glumeamhappy.Te referi că vrei să se deschidă Chrome-ul automat când se deschide și laptop-ul sau ce?

| Feyenooord666666 explică (pentru Strugaru_Emanuel_1995):

Good one. Nu, cand pornesc laptopul si dau click nu functioneaza mereu din start si e enervant.

| Strugaru_Emanuel_1995 a răspuns (pentru Feyenooord666666):

Poți încerca să îl reinstalezi.happy

| Feyenooord666666 explică (pentru Strugaru_Emanuel_1995):

Did that. Acuma sa vedem.