| steffz1 a întrebat:

Cand incep sa filmez cu fraps, filmeaza 2-3 minute pai automat se incepe alt videoclip, eu vreau sa filmez 15minute si cand vad sunt vreo 6-7 videouri a cate 2-3minute. Tin sa precizez ca am multa memorie, am un pc bun. Am versiune full crackuita de fraps. Ma puteti ajuta va rog.

1 răspuns:
| Alexs_Alexs_1999 a răspuns:

Pai iti sugerez sa-ti dowlandezi fraps din alata parte sau te duci la movie si vezi acolo jos un chenar care este bifat cat filmezi iti sugerez sa-l debifezi daca nici acum nu iti filmeaza OK imi dai un reply big grin.