| steffz1 a întrebat:

Cand incep sa filmez cu fraps, filmeaza 2-3 minute pai automat se incepe alt videoclip, eu vreau sa filmez 15minute si cand vad sunt vreo 6-7 videouri a cate 2-3minute. Tin sa precizez ca am multa memorie, am un pc bun. Am versiune full crackuita de fraps. Ma puteti ajuta va rog.

2 răspunsuri:
| BogdanDediu a răspuns:

Trebuie facute niste setari la fraps cauta pe youtube setari fraps!

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Intra la movies si dai la LOOP acolo in stanga jos si in casuta pune 9999 cat incape, eu asa am facut happy si opresti tu videoul din F9 happy