| Cristian2003 a întrebat:

Cand incerc sa descarc anumite jocuri de pe play store imi apare "este necesara audentificarea la contul google" sau ceva de genul si vreau sa stiu cum sa remediez acest lucru

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fa-ti cont pe Google.

| K0sti a răspuns:

Pai si nu te autentifici? Ai vreo retinere?

| Cristian2003 explică (pentru K0sti):

Pai cum?

| K0sti a răspuns (pentru Cristian2003):

Cum te autentifici intr-un cont? Cu adresa de email si parola! Esti cazut din Luna, ce intrebare e asta?

| Cristian2003 explică (pentru K0sti):

Am inteles acum

| stefanvladvlad a răspuns:

Fa-ti cont sau daca ai...conecteaza-te(ca sa intelegi mai bine am spus asta pentru ca ceilalti radeau de tine si nu e frumos )
e simplu sa faci cont

| GabiLeonte2 a răspuns:

Fa-ti cont e usor!