Cand incerc sa ma uit la un videoclip pe youtube, merge cateva secunde si apoi se intrerupe ca sa se incarce foarte mult timp, iar apoi din nou merge si se intrerupe, si tot asa.Ce sa fac ca sa mearga normal? Si de ce merge asa?

2 răspunsuri:
| paulthegame a răspuns:

Vezi daca ai Adobe flash player si mozila sau chrome

| SkyPilot a răspuns:

Poti sa il salvezi local daca youtube permite. Right-click pe el si alege ceva gen "get video url" dupa care cauti un site unde poti sa paste acest url si sa iti salveze local clipul. Cam asta e ideea in mare, te descurci tu sa o faci sa mearga.