| anonim_4396 a întrebat:

Cand inchid browserul ma delogheaza de pe toate site-urile desi dau pe "tine-ma logat". Ce sa fac? Am Opera.

10 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Ai cookies enabled? ai dat remember my passwords?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne, dar pricepe cineva ce vorbesc aici?

| bunelutu a răspuns:

e mai bine asa o sa uiti parola si useru in timp plus nu poate nimeni sa ti le fure sau sa-ti faca ce va pe conturi

| Mymiii a răspuns:

Am avut si eu Opera si stiu cum e! Mai da un restart cand face figuri... Daca nu se rezolva, incearca sa iti schimbi browserul sau sa iti reinstalezi windowsul. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| bDaniel a răspuns:

La setari ai pus sa nu tina minte parolele si conturile tongue dar poti sa iti iei alt browser! happy Funda!

| asdfbc a răspuns:

Descarca google chrome si iti ramane salvat.

| StefanRaducanu a răspuns:

Poate nu am memorat parola! Sau nu ai dat s-o memoreze! FUNDA

| anonim_4396 explică (pentru StefanRaducanu):

Am dat. Mereu dau.

| StefanRaducanu a răspuns (pentru anonim_4396):

Creazati alt cont sau schimab browser-ul! E bun si Mozola Firefox! FUNDA

| DeeaDedeDyy a răspuns:

Poate nu ai un internet bun