| adriangabor92 a întrebat:

Cand inchid calculatorul din start-shut down, mi se inchide calculatorul si dupa cinci secunde mi se reporneste calculatorul din nou. Am instalat pe rand windows xp, vista si 7 si tot aceeasi problema. Sa fie din bios? Cum pot remedia aceasta problema? Va rog frumos sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa dai de doua ori shut down, odata de langa Start si a doua oara de pe mijloc. Succes!

1 răspuns:
| cornel a răspuns:

Cred ca ai blocat butonul ala de restart sau are scurt pe undeva. uite-te sa vezi butonul poate e mai bagat inauntru