| sefu01 a întrebat:

Cand intalez office 2013 pro plus pe windows 10 spre sfarsitul istalari apare eroarea:
"Eroare 1321. Setup nu poate modifica fisierul
C: \ ProgramData \ Microsoft \ Windows \ Start Menu \ Programs \ Microsoft Office 2013 \ Office 2013 Tools \ telemetrie Tabloul de bord pentru Office 2013.Ink. Verificați că fișierul există în sistemul dvs. și că aveți permisiuni suficiente pentru a actualiza sa. "
Ce trebuie sa fac sa nu mai apara eroarea?

Răspuns Câştigător
| HuShEr a răspuns:

Incearca sa il instalezi/executi ca administrator daca nici asa nu merge incearca in modul de compatibilitate iar daca nici asa nu merge e o problema ori din windows ori din ofiice.