| doru10rapid a întrebat:

Cand intru in orice aplicatie de pe desktop imi spune:the application or DLL...is not a valid Windows image. Please check this against yuor installation diskette. Ce pot face sa nu imi mai arate asta?

6 răspunsuri:
| Acier a răspuns:

1. Intra in C:\WINDOWS\system32
2. Click dreapta pe fisierul Winspool.drv, apoi click pe Rename.
3. Scrie "winspool.drv.old", apoi ENTER.
4. Da restart calculatorului.

Succes!

| doru10rapid explică (pentru Acier):

Dar eu am doar 2 fisiere winspool dar pe nici unul nu scrie winsool.drv de ce?

| Acier a răspuns (pentru doru10rapid):

Daca nu iti apare ".drv" la sfarsit... e vorba de primul fisier dintre cele doua.

| axil34 a răspuns:

Asa imi facea si mie dar mi-am luat dll fixer tool...alex_steaua462 id meu si iti explic cum sa facibig grin. funda?

| doru10rapid explică (pentru axil34):

Axil34 nu poti sa imi spui acum pe TPU ce trebuie sa fac? te rog

| axil34 a răspuns:

Baga mah id ca o sa trebuiasca sa-ti dau si un patch deai...si aicea n-am cum sa til dau