| DeliaSiPunct a întrebat:

Cand intru intr-un link mi se deschide in Internet Explorer. Ce pot sa fac ca sa mi se deschida in Google Chrome?

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Deschide prima data browser-ul chrome (cel cu cerculetul rosu/verde/galben) daca il ai instalat! Daca nu de aici il instalez: http://www.google.com/intl/ro/chrome/browser/.Apoi la setari(din patratelul cu trei liniute orizontale din dreapta sus)>setari>click pe"setati browser google chrome ca browser prestabilit" si gata.

6 răspunsuri:
| agent003 a răspuns:

Intra in setarile la google chrome si pune optiunea ca sa fie browser prestabilit

| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy
Intra in Chrome si vezi la settings ca ai optiunea sa alegi chrome`ul ca si browser explicithappy

| horia2012 a răspuns:

Te duci in Goolge Chrome la "settings"
si click pe Default Browser.

Răspuns utilizator avertizat
| simplyM a răspuns:

Pai cred ca trebuie sa descarci google chrome mai intai si dupa o sa iti apara pe desktop si deschizi de acolo...succes

| eduard10 a răspuns:

Dezactiveaza Internet Explorer. Du-te in panoul de control-programe-dezinstaleza
un program-cautal, dai clic dreapta si dezinstalare. Sper ca te-am fost de ajutor.