| bobo1987 a întrebat:

Cand intru pe internet, pot sa navighez vreo 1min si apoi imi da eroarea aia care iti spune daca vrei sa dai "send" sau "not sent" la microsoft. acelasi lucru mi se intampla si daca folosesc internet explorer, si la opera (altul nu am incercat), si am si reinstalat windowsul de mai multe ori si aceeasi treaba. sa fie vreo componenta din PC de vina?

2 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Stiu ca internet explorer imi facea si mie chestia asta, pe cand il foloseam. acum folosesc mozilla firefox de ani de zile si nu am mai vazut mesajul asta. incearca si cu mozilla, daca iti face la fel cred ca trebuie reinstalat windows-ul. succes!

| bobo1987 explică (pentru mixxjim):

Aceeasi chestie si cu firefox si cu opera, iar de reinstalat windows, deja l-am reinstalat cred ca de vreo 5 ori si la fel. nu stiu de la ce poate fii baiul crying