| Ioana816 a întrebat:

Când întru pe YouTube și pun un video știți voi apare semnul de pus pauza sau de dat cu 15 secunde înapoi si înainte dar eu am o problema, nu îmi dispar semnele acestea de pe ecran.

1 răspuns:
| Flar3 a răspuns:

Opriți „Accesibilitate player".

Atingeți glisorul de lângă „Player accesibilitate" pentru a dezactiva comenzile suplimentare ale playerului video din player. Glisorul va deveni gri. Asta este! De asemenea, puteți seta un temporizator pentru a ascunde automat comenzile playerului video după anumite secunde.